Spławikowe Mistrzostwa Koła

Sport » Wyniki » Archiwum - 2015 rok » Spławikowe Mistrzostwa Koła

 

Mistrzostwa Kola - 2015 - I tura kategoria Senior

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Nr stanowiska Punkty Koło, Klub P.Z.W.
1 . WIÓREK Szymon 3 6 740 Koło Tychy
2 . GAWIN Marek 15 5 010 Koło Tychy
3 . MUSIAŁ Marcin 14 3 965 Koło Tychy
4 . LATUSEK Michał 2 2 875 Koło Tychy
5 . GIERSZON Mariusz 6 2 165 Koło Tychy
6 . CHUMOWICZ Gabriel 8 2 105 Koło Tychy
7 . PITURA Radosław 13 1 850 Koło Tychy
8 . LATUSEK Krzysztof 4 1 825 Koło Tychy
9 . KRYSIAK Henryk 9 1 110 Koło Tychy
10 . OBERSKI Michał 11 1 050 Koło Tychy
11 . BUŁAT Michał 16 910 Koło Tychy
12 . ŁYCZKO Zdzisław 12 535 Koło Tychy
13 . GOLDA Benedykt 7 440 Koło Tychy
14 . BALDUJEW Mieczysław 10 425 Koło Tychy
15 . SZYMKOWIAK Zygmunt 5 0 Koło Tychy

 

Mistrzostwa Kola - 2015 - II tura kategoria Senior

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Nr stanowiska Punkty Koło, Klub P.Z.W.
1 . GAWIN Marek 2 4 920 Koło Tychy
2 . CHUMOWICZ Gabriel 13 4 670 Koło Tychy
3 . MUSIAŁ Marcin 8 4 605 Koło Tychy
4 . GIERSZON Mariusz 4 3 570 Koło Tychy
5 . KRYSIAK Henryk 10 2 510 Koło Tychy
6 . PITURA Radosław 9 2 285 Koło Tychy
7 . LATUSEK Krzysztof 11 2 165 Koło Tychy
8 . BUŁAT Michał 5 1 755 Koło Tychy
9 . LATUSEK Michał 7 1 530 Koło Tychy
10 . ŁYCZKO Zdzisław 12 1 365 Koło Tychy
11 . GOLDA Benedykt 1 1 220 Koło Tychy
12 . SZYMKOWIAK Zygmunt 3 260 Koło Tychy
13 . BALDUJEW Mieczysław     Koło Tychy
14 . OBERSKI Michał     Koło Tychy
15 . WIÓREK Szymon     Koło Tychy

 

Mistrzostwa Kola - 2015 - kategoria Senior

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Razem punktów Koło, Klub P.Z.W.
1 . GAWIN Marek 9 930 Koło Tychy
2 . MUSIAŁ Marcin 8 570 Koło Tychy
3 . CHUMOWICZ Gabriel 6 775 Koło Tychy
4 . GIERSZON Mariusz 5 735 Koło Tychy
5 . LATUSEK Michał 4 405 Koło Tychy
6 . PITURA Radosław 4 135 Koło Tychy
7 . KRYSIAK Henryk 3 620 Koło Tychy
8 . LATUSEK Krzysztof 3 990 Koło Tychy
9 . WIÓREK Szymon 6 740 Koło Tychy
10 . BUŁAT Michał 2 665 Koło Tychy
11 . ŁYCZKO Zdzisław 1 900 Koło Tychy
12 . GOLDA Benedykt 1 660 Koło Tychy
13 . OBERSKI Michał 1 050 Koło Tychy
14 . SZYMKOWIAK Zygmunt 260 Koło Tychy
15 . BALDUJEW Mieczysław 425 Koło Tychy

 

Mistrzostwa Kola - 2015 - kategoria Kobiety

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Nr stanowiska Razem punktów Koło, Klub P.Z.W.
1 . TROCHA Gabriela 1 2.415 Koło Tychy

 

Mistrzostwa Kola - 2015 - kategoria Kadet

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Nr stanowiska Razem punktów Koło, Klub P.Z.W.
1 . PYREK Patryk 3 1 480 Koło Tychy
2 . Marczewski Dominik 1 400 Koło Tychy
3 . USZOK Martyna 4 235 Koło Tychy
4 . WARDA Wiktoria 2 150 Koło Tychy
5 . LEGIEĆ Natan 5 100 Koło Tychy

 

Mistrzostwa Kola - 2015 - kategoria Junior

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Razem punktów Koło, Klub P.Z.W.
1 . Sękowski Dawid 1 1 415 Koło Tychy
2 . Bagniak Jakub 2 1 215 Koło Tychy