GRAND PRIX KOŁA nr 60 Tychy w 2014 roku w wędkarstwie gruntowym

Sport » Wyniki » Archiwum - 2014 rok » GRAND PRIX KOŁA nr 60 Tychy w 2014 roku w wędkarstwie gruntowym

 

Zajete miejsce Nazwisko i Imię Koło, Klub P.Z.W.
1. ŻURAWIECKI Rafał Koło Tychy
2. POZNAŃSKI Maciej Koło Tychy
3. DRZEWIECKI Tadeusz Koło Tychy
4. TROCHA Zgmunt Koło Tychy
5. GAWIN Marek Koło Tychy
6. GIERSZON Mariusz Koło Tychy
7. MAMOK Paweł Koło Tychy
8. SIEŃKO Marek Koło Tychy
9. KILIAN Adam Koło Tychy
10. MARCINKOWSKI Robert Koło Tychy
11. ŁYCZKO Zdzisław Koło Tychy
12. POZNAŃSKI Jacek Koło Tychy
13. BRATEK Krzysztof Koło Tychy
14. USZOK Artur Koło Tychy
15. HOFMAN Andrzej Koło Tychy
16. CHYLIŃSKI Józef Koło Tychy
17. KOŁODZIEJCZYK Łukasz Koło Tychy
18. SZYMKOWIAK Zygmunt Koło Tychy
19. MOL Piotr Koło Tychy
20. CHUMOWICZ Gabriel Koło Tychy
21. MALINOWSKI Grzegorz Koło Tychy
22. BAGNIAK Jakub Koło Tychy
23. KRYSIAK Henryk Koło Tychy
24. KUSZLIK Czesław Koło Tychy
25. BRYCZKOWSKI Mariusz Koło Tychy
26. ŚMIETANA Stanisław Koło Tychy
27. BUŁAT Jan Koło Tychy
28. DŁUBIS Edward Koło Tychy
29. OBERSKI Michał Koło Tychy
30. KRUCZYŃSKI Marek Koło Tychy
31. SZYDŁOWSKI Waldemar Koło Tychy
32. APAJEWSKI Jerzy Koło Tychy
33. KOŁODZIEJCZYK Kazimierz Koło Tychy
34. RYŚ Jerzy Koło Tychy
35. KOWALCZUK SZYMON Koło Tychy
36. KALISZ Maksymilian Koło Tychy
37. BOGATKA Joachim Koło Tychy
38. USZOK Eugeniusz Koło Tychy
39. NURKOWSKI Jerzy Koło Tychy
40. EBERT Józef Koło Tychy
41. GÓRALCZYK Eugeniusz Koło Tychy
42. ZAWADZKI Aleksander Koło Tychy
43. RADKIEWICZ Łukasz Koło Tychy
44. KAPŁON Stanisław Koło Tychy
45. SZUMERA Marek Koło Tychy
46. LESIAK Krzysztof Koło Tychy
47. LEDWOŃ Jan Koło Tychy
48. ZAWADZKI Zygmunt Koło Tychy
49. MIKOŚ Henryk Koło Tychy
50. USZOK Bartłomiej Koło Tychy
51. JANOTA Adam Koło Tychy
52. ŻURAWSKI Mirosław Koło Tychy
53. KONARZEWSKI Adam Koło Tychy
54. WRONA Dawid Koło Tychy
55. OCHMANEK Mariusz Koło Tychy
56. JOCHIM Dawid Koło Tychy
57. PUCHAŁA Marian Koło Tychy
58. BARTCZAK Jerzy Koło Tychy
59. PAŃCZYK Tadeusz Koło Tychy
60. DRAGON Maiusz Koło Tychy
61. WOSZCZYNA Kamil Koło Tychy
62. RADKIEWICZ Robert Koło Tychy
63. SZUMERA Aleksander Koło Tychy
64. KILIAN Michał Koło Tychy
65. TARGIEL Eugeniusz Koło Tychy
66. KALETA Marian Koło Tychy
67. JARCZOK Arkadiusz Koło Tychy
 

Komentarze